Začátkem dubna se zúčastnil fotbalový výběr naší školy OF ve fotbale – Poháru Josefa Masopusta. Našimi soupeři ve skupině byly týmy Obchodní akademie a Masarykovy Střední zemědělské školy v Opavě. První utkání jsme sehráli s OA. Začátek zápasu jsme si bohužel nechali utéct a po vlastních chybách jsme prohrávali 0 : 2. I přesto, že jsme bojovali s velkým nasazením, soupeř nám do poločasu vsítil ještě jednu branku. Toto třígólové manko jsme do konce zápasu již nedokázali umazat a prohráli jsme 0:3.

Druhý zápas s MSZeŠ jsme zahájili lépe my, když jsme hned v úvodu po rychlém breaku vstřelili branku (skóroval Ondřej Harazim). Poměrně dlouho jsme soupeře herně přehrávali, do konce 1. poločasu včas soupeř stav vyrovnal. Bohužel se nám nepodařilo udržet remízu a 2 minuty před koncem zápasu upravil soupeř skóre na konečných 1:2.

Naši školu reprezentovali: David Jakub Kubacký (1.ZL), Matěj Hruška (1.A), Michal Houdek (1.B), Ondřej Harazim (2.A), Vít Černohorský (2.ZL), Jan Hanslík (3.B), Daniel Böhm a Jiří Šimčík (3.ZL), Lukáš Černín a Aleš Hiemer (3.OŠ), David Přibyla a Jakub Fiala (4.ZL) a asistent  trenéra Jakub Hoblík (3.ZL)

Děkujeme všem fotbalistům za předvedené výkony, herní nasazení a reprezentaci školy.