V letošním školním roce jsme poprvé přihlásily družstvo našich volejbalistek do okresního poháru juniorek. Jedná se o dlouhodobou soutěž, v níž dvoukolově sehrajeme utkání s týmy MGO, SGO a MSZeŠ.

V úvodním utkání soutěže s MGO jsme se potřebovaly zejména sehrát a srovnat se s větším herním prostorem na hřišti soupeře. I přesto, že náš herní výkon byl velmi dobrý, podlehly jsme soupeřkám 0:3.

V druhém utkání nás čekal favorit soutěže – tým SGO. Proti papírově silnějšímu soupeři jsme nastoupily s respektem, avšak po dramatické pětisetové bitvě jsme dotáhly zápas do vítězného konce 3:2.

V úspěšném tažení soutěží jsme pokračovaly i v dalším zápase, tentokrát s týmem MSZeŠ, který jsme porazily hladce 3:0.

Ve 2. kole OP juniorek jsme sehrály odvetná utkání se všemi soupeři. MSZeŠ jsme i podruhé porazily 3:0. Šanci porazit tým MGO jsme si tentokrát nenechaly ujít a po velmi bojovém výkonu celého družstva jsme soupeřky porazily 3 : 1. Poslední zápas v letošním ročníku okresního přeboru jsme sehrály s týmem SGO. I přesto, že byla hra velmi vyrovnaná, v koncovce zápasu nám scházelo štěstí a docházely síly a tak jsme soupeřkám podlehly těsně 2:3.

V konečném hodnocení okresního poháru juniorek v sezóně 2017/2018 jsme obsadily skvělé 2. místo, čehož si při našem premiérovém startu v této soutěži nesmírně ceníme.

 

Děkujeme za vzornou reprezentaci všem hráčkám, které se o tento úspěch zasloužily:

Kristýna Mařincová a Marie Zavřelová (1.A), Pavlína Machurová a Martina Hábová (1.ZL), Lucie Fojtíková a Tamara Khinová (2.ZL), Terezie Kachtíková (3.ZL), Veronika Kostřibová a Nikol Skramuská (3.B), Tereza Klapetková a Martina Šrubařová (4.ZL)